Angielski dla firm Poznań - Smart Talk
 

Angielski dla firm Poznań

Kluczowym elementem prowadzenia firmy jest komunikacja z klientami oraz partnerami biznesowymi. Chcąc się nieustannie rozwijać jako firma, należy zainteresować się także zdobyciem odpowiednich kompetencji dla swoich pracowników. Z tego powodu Smart Talk oferuje Państwu profesjonalny kurs w Poznaniu, aby efektywnie przyswoić język angielski biznesowy. To, co nas wyróżnia to fakt, że uzgadniamy zakres przekazywanej wiedzy z klientami, w zależności od tego, na czym chcieliby się skupić. Ponadto zapewniamy nowoczesne metody nauki, pełne zaangażowanie i świetne rezultaty.

Angielski dla firm Poznań. Nasza oferta

Kursy grupowe

Nauka z innymi osobami może być bardzo efektywna, zwłaszcza jeśli grupa jest stosunkowo niewielka. Organizowany przez nas kurs z serii biznesowego języka angielskiego dla firm pozwala już podczas zajęć ćwiczyć porozumiewanie się z innymi w języku obcym, poznając różne akcenty i wzajemnie się wspierając, co sprawia, że tego typu zajęcia są skuteczną formą nauki w teorii i praktyce.

Kursy indywidualne

Angielski biznesowy dla firm z Poznania to krok, aby rozwinąć swoje kompetencje językowe, szczególnie że gwarantujemy dla zainteresowanych także kursy indywidualne. Dzięki temu już w krótkim czasie można przyswoić dużo informacji i wiedzy związanej z konkretną dziedziną biznesu lub słownictwem, co z pewnością przełoży się na lepszą komunikację z zagranicznymi kontrahentami i większą pewność siebie.

Angielski dla firm Poznań. Co nas wyróżnia?

  • Pozytywne nastawienie zespołu Każdego dnia pracujemy w duchu optymizmu, zarażając tym podejściem wszystkich kursantów, aby pokazać, że nauka nie musi być nudna, wręcz przeciwnie, bo zdobywanie nowych umiejętności powinno być intrygujące.
  • Zaangażowana kadra nauczycieli Wykwalifikowany zespół lektorów, z którymi współpracujemy, cechuje ogromne doświadczenie, wiedza i pasja do pracy. Są to więc osoby zaangażowane, wspierające uczestników kursu, tworzące swobodną i komfortową atmosferę podczas zajęć.
  • Oferta dopasowana do klientów Przedstawiana przez nas kompleksowa oferta kursów językowych jest dopasowywana tak, aby skutecznie nauczyć się posługiwać językiem angielskim w pracy, działając w konkretnej branży lub na danym stanowisku. W ten sposób kursanci dowiadują się dokładnie tego, czego potrzebują.

Są Państwo zainteresowani? Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt
Smart Talk

Ta strona internetowa używa ciasteczek (cookies). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików.

 

Zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Smart Talk Katarzyna Kwapisz w celach marketingowych. Wiem, że w każdej chwili będę mógł odwołać zgodę.