O Nas - Smart Talk
 

O Nas

Szkoła Językowa Smart Talk – Języki obce w formie smart


Jaka jest Szkoła Smart Talk?


Po pierwsze:


Pozytywne nastawienie gwarantuje sukces - w Szkole Smart Talk stawiamy na pozytywne nastawienie do nauki. Lekcje mają być na tyle ciekawe aby wzbudzić w Państwu motywację do poszerzania swojej wiedzy. Zależy nam aby każda osoba ucząca się u nas decydowała się na kontynuację nauki. Każdy może uczyć się języka obcego i każdy może osiągnąć sukces!


Po drugie:


Efektywna nauka i nowoczesne metody – w Szkole Smart Talk opieramy się na nowoczesnych metodach nauczania. W ofercie mamy propozycje zarówno dla osób mających bardzo mało czasu na naukę, którym zależy na szybkich efektach jak i dla kursantów, którzy chcieli przyjemnie spędzić czas obcując jednocześnie z językiem obcym. W Szkole Smart Talk stawiamy na efektywność – nauka ma przynosić wymierne efekty.


Po trzecie:


Zaangażowani lektorzy zawsze przygotowani do zajęć - stawiamy na dobrych nauczycieli, dla których nauczanie to sposób na życie, którego naprawdę nie zamienili by na nic innego. Wszyscy nasi lektorzy mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych. Nie bez znaczenia jest, także osobowość zatrudnianych przez nas nauczycieli – mamy w swoim zespole globtrotera, który przemierzył wzdłuż i wszerz wielkie równiny stanów zjednoczonych. Mamy też lektorkę, której największą pasją jest taniec ludowy. Jesteśmy przekonani, jeśli lektor lubi swoją pracę to i Państwo będziecie się uczyć z przyjemnością.


Po czwarte i najprawdopodobniej najważniejsze:


Nasi lektorzy dojadą (prawie) wszędzie. Nie lubią Państwo sal lekcyjnych? Trudno Państwu znaleźć motywację do nauki oraz przełamać się do mówienia w języku obcym w towarzystwie innych kursantów, którzy często są na zupełnie innym poziomie umiejętności językowych? Nie ma problemu – w swojej ofercie mamy zarówno kursy indywidualne oraz grupowe z dojazdem do domu lub firmy jak i kursy stacjonarne w dobrze wyposażonych salach lekcyjnych. Ponadto w Szkole Smart Talk oferujemy kursy językowe w formie online w dzięki którym kursant może łączyć się z lektorem z swojej własnej kanapy lub jeśli zajdzie taka potrzeba z każdego miejsca na świecie !


Kontakt
Smart Talk

Ta strona internetowa używa ciasteczek (cookies). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików.

 

Zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Smart Talk Katarzyna Kwapisz w celach marketingowych. Wiem, że w każdej chwili będę mógł odwołać zgodę.