Kursy językowe online - Smart Talk
 

Kursy językowe online

Dla osób preferujących naukę języka przez Internet oferujemy kursy w formie online. Dzięki temu można uczyć się siedząc w domowym zaciszu przy użyciu kamery internetowej. Podobnie jak w naszym kursie szytym na miarę zajęcia i tematyka są dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Taki model nauczania pozwala oszczędzić Państwu czas przeznaczany na dojazdy oraz umożliwia przeprowadzenie lekcji w każdym miejscu na Ziemi.

Wygodna i skuteczna nauka języków obcych online dla każdego

Kursy w formie online polecamy osobom, które obawiają się zagrożenia epidemicznego i nie mają ochoty spędzać czasu w zamkniętym pomieszczeniu z obcymi ludźmi, a którym zależy na tym, aby mimo wszystko stale szlifować swoje umiejętności językowe. Kursy w formie online mogą być również doskonałą alternatywą dla osób, które nie chcą tracić czasu na dojazd do siedziby szkoły językowej i wolą uczyć się w domu. Efektywność zajęć online może być znacznie wyższa niż w przypadku zajęć w formie tradycyjnej, grupy są mniejsze a lektor ma możliwość indywidualnego podejścia do kursantów.

Sposób prowadzenia zajęć

Zajęcia językowe online prowadzone są zarówno w tradycyjny sposób podczas, którego tradycyjne zajęcia są niejako przeniesione w świat wirtualny jak i przy użyciu najnowszych metod nauczania, w których to monitor kursanta zamienia się w kartkę papieru, na której można zaznaczać czy wpisywać prawidłowe odpowiedzi. Przeważnie podczas prowadzenia zajęć lektor łączy tradycyjny sposób nauczania z nowoczesnymi metodami, które zostały stworzone specjalnie do zwiększenia efektywności nauczania języka obcego online.Komfort i spokój płynący z nauki w domu lub innym wygodnym dla kursanta miejscu

Dzięki temu, że zajęcia w formie online odbywają się w dowolnym miejscu, w którym kursant się znajduje możliwe jest prowadzenie zajęć w domu, w kawiarni a nawet podczas jazdy samochodem czy pociągiem. Zajęcia w formie online pomagają w efektywnym wykorzystaniu czasu, mogą odbywać się niejako mimochodem podczas wykonywania innych czynności. Mieliśmy nawet kursantkę, która ćwiczyła konwersacje z lektorem podczas sprzątania. :)


Nauka angielskiego w parze z postępem technologicznym

Bez wątpienia nauczanie online wpisuje się w obecny niezwykle popularny trend, w którym to staramy się efektywnie wykorzystać każdą minutę swojego czasu. Prowadzenie zajęć online nie jest zależne od praktycznie jakichkolwiek czynników zewnętrznych (pogoda, choroba czy zepsuty samochód lektora...). Zawsze mamy praktycznie 100% pewności, że zajęcia się odbędą.

Pytania i odpowiedzi


 • Q: W jakich godzinach prowadzone są zajęcia?
  A: Dni i godziny zajęć dostosowujemy do możliwości czasowych kursantów. Mamy lektorów, którzy rozpoczynają zajęcia nawet o piątej rano przed pracą, do której na siódmą udaje się kursant.
 • Q: Ile kosztuje nauka angielskiego przez Skype?
  A: Koszt zajęć jest uzależniony od ilości osób w grupie oraz typu kursu. Koszt zależny jest również od ilości zajęć w tygodniu. W sprawie szczegółowego cennika bardzo prosimy pisać na maila: biuro@smarttalk.pl lub przewinąć stronę wyżej - tam znajduje się nasz ogólny cennik.
 • Q: Czy zajęcia odbywają się również w weekendy?
  A: Zajęcia mogą odbywać się również w weekendy.
 • Q: Czy możliwe jest podjęcie nauki od absolutnych podstaw?
  A: Nasi lektorzy wielokrotnie rozpoczynali prowadzenie zajęć z kursantami od podstaw.
 • Q: Czego potrzebuję (wymagania techniczne), aby rozpocząć naukę online?
  A: Potrzebny jest komputer podłączony do internetu i zainstalowana aplikacja Skype lub ZOOM.
 • Q: Jak często odbywają się lekcje?
  A: Zajęcia mogą odbywać się jeden lub nawet siedem razy w tygodniu. Im większa częstotliwość prowadzenia zajęć tym lepsze są efekty.
 • Q: Czy są to zajęcia prowadzone indywidualnie czy grupowo?
  A: Prowadzimy zajęcia zarówno w formie indywidualnej jak i grupowej. Ze względu na małe grupy zajęcia grupowe są praktycznie tak samo efektywne jak zajęcia indywidualne.
 • Q: Jak długo trwa jedna lekcja?
  A: Nasze zajęcia grupowe trwają zawsze pełne 60 minut lub pełne 90 minut. W przypadku zajęć indywidualnych czas trwania zajęć ustalany jest pomiędzy lektorem i kursantem - rozliczamy się za faktyczny czas trwania zajęć.
 • Q: Jakie są możliwości wyboru poziomu zaawansowania?
  A: Poziom zaawansowania zajęć jest odpowiednio dobrany do poziomu kursanta. Przed pierwszymi zajęciami konieczne jest wypełnienie testu pozycjonującego oraz ankiety preferencji.
 • Q: Czy będę mieć możliwość przesunięcia zajęć na inny termin?
  A: Przesuwanie zajęć na inny termin jest możliwe na co najmniej 24 godziny przed planowanymi zajęciami (zajęcia indywidualne).
 • Q: Czy pracuje się z jednym lektorem czy kilkoma różnymi?
  A: Najlepsze efekty osiągane są podczas pracy z jednym i tym samym lektorem, który nie zmienia się przez cały czas trwania kursu.
Kontakt
Smart Talk

Ta strona internetowa używa ciasteczek (cookies). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików.

 

Zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Smart Talk Katarzyna Kwapisz w celach marketingowych. Wiem, że w każdej chwili będę mógł odwołać zgodę.