Angielski dla firm - kursy indywidualne - Wrocław, Poznań, Warszawa, Kraków, Katowice, Łódź i Lublin - Smart Talk
 

Angielski dla firm - kursy indywidualne

Każda osoba, która w swojej pracy posługuje się językiem angielskim lub zamierza podjąć się zajęcia, które tego wymaga, może skorzystać z naszej ciekawej oferty kursu językowego dla firm w Poznaniu i we Wrocławiu. Język angielski biznesowy wymaga poznania specjalistycznego słownictwa, opanowania zasad gramatycznych i ćwiczenia swobodnego wypowiadania się. Szkoła Smart Talk zatrudnia wykwalifikowaną kadrę, która z pasją przekazuje swoją wiedzę osobom na każdym poziomie zaawansowania z dopasowaniem metod działania do ich umiejętności i potrzeb.

Lokalizacja zajęć dopasowana do kursantów - Wrocław, Poznań i nie tylko

Wyznajemy zasadę, że to klient powinien mieć możliwość wyboru, gdzie jego zajęcia będą się odbywały. Angielski dla firm może mieć miejsce stacjonarnie w siedzibach szkoły we Wrocławiu oraz Poznaniu. Dla osób posiadających problemy z transportem oferujemy możliwość dojazdu. Docieramy do domu lub firmy zgodnie z ustalonym wcześniej planem. Ponadto, dla osób, które często się przemieszczają lub przebywają za granicą, prezentujemy ofertę lekcji online.

Charakterystyka lekcji prowadzonych przez szkołę Smarttalk

Nasze indywidualne kursy językowe są w pełni dostosowane do potrzeb uczestnika. To Państwo wybierają jaki efekt należy osiągnąć oraz jaki tryb zajęć jest najbardziej odpowiedni. Nasi lektorzy zapewniają profesjonalne podejście, korzystają z nowoczesnych metod nauczania i gwarantują wykorzystywanie elementów praktycznych, które mogą mieć zastosowanie w rozmaitych sytuacjach biznesowych. Prowadzącym zależy na najlepszym rezultacie współpracy, dlatego dostosowują przebieg zajęć indywidualnie do Państwa potrzeb.

Dlaczego warto wybrać indywidualny angielski dla firm?

Indywidualnie dopasowane kursy

Korzystając z angielskiego dla firm w naszym kursie indywidualnym, można być pewnym, że prowadzący skupi się na istotnych brakach oraz mocnych stronach uczestnika i zaproponuje plan, który efektywnie pomoże osiągnąć oczekiwane rezultaty.

Nowoczesne metody nauki

Nasza szkoła korzysta z profesjonalnych materiałów oraz interesujących rozwiązań podczas zajęć. Lektorzy wykorzystują nowoczesne metody nauki korzystając z ciekawych nagrań audio, wideo oraz tekstów. Wszystko po to, by wypracować umiejętności wypowiadania się, gramatyczne oraz przyswoić specjalistyczne słownictwo.

Zaangażowana grupa nauczycieli

Prowadzący starają się zaciekawić swoich kursantów oraz przygotowywać zróżnicowane materiały na zajęcia. Dzięki temu angielski dla firm jest znacznie łatwiejszy do przyswojenia, a sama nauka staje się przyjemnością.

Jakie korzyści płyną z naszych kursów języka angielskiego

 • swobodna komunikacja w języku obcym w sytuacjach formalnych i nieformalnych
 • większa pewność siebie w środowisku pracy - angielski biznesowy przestanie być trudny
 • podniesienie świadomości różnic kulturowych i językowych
 • samodzielność w pracy oraz późniejszym zdobywaniu wiedzy
 • motywacja do kontaktów międzynarodowych
 • lepsze umiejętności językowe które przekładają się na wzrost ilości kontrahentów nie tylko w Poznaniu ale także za granicą

Najczęściej zadawane pytania

 1. W jakiej formie prowadzony jest angielski dla firm?

  Angielski dla firm prowadzony jest zarówno w formie stacjonarnej w Poznaniu i we Wrocławiu, jak i w trybie zdalnym. Ponadto, istnieje również możliwość dojazdu do firmy lub domu klienta, według indywidualnych potrzeb.
 2. Ile czasu zajmuje przygotowanie indywidualnego kursu?

  Indywidualny kurs przygotowywany jest w czasie 14 dni od podpisania umowy. Po tym okresie mogą odbyć się pierwsze zajęcia, podczas których lektorzy personalizują tryb nauczania do oczekiwań danej osoby.
 3. Ile zajmuje ukończenie organizowanego kursu?

  Ukończenie kursu indywidualnego zależy od danego klienta. To dlatego, że każdy posiada inny poziom zaawansowania oraz oczekuje różnych efektów swojej nauki. Poświęcamy danej osobie tyle czasu, ile ona potrzebuje.
 4. W jakich godzinach odbywają się kursy angielskiego dla firm?
  Lekcje angielskiego dla firm w Poznaniu i we Wrocławiu odbywają się w godzinach, które określa sam kursant. Mogą to być wczesne poranki, jak również pory wieczorne. Jesteśmy elastyczni, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci mają również inne obowiązki.
 5. W jaki sposób należy opłacić prowadzony kurs?
  Kurs angielskiego dla firm opłacany jest poprzez fakturę wystawianą za liczbę zajęć, w których klient uczestniczył. U nas nie płaci się konkretnej kwoty za kurs, lecz odpowiada to godzinom, podczas których odbywały się lekcje.
 6. W jakich lokalizacjach odbywają się kursy we Wrocławiu i Poznaniu?
  Angielski dla firm we Wrocławiu i Poznaniu odbywa się w centrum tych miast. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, oferujemy również dojazd do miejsca wskazanego przez klienta oraz naukę zdalną.
Kontakt
Smart Talk

Ta strona internetowa używa ciasteczek (cookies). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików.

 

Zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Smart Talk Katarzyna Kwapisz w celach marketingowych. Wiem, że w każdej chwili będę mógł odwołać zgodę.