Angielski dla firm Kraków - Smart Talk
 

Angielski dla firm Kraków

Swobodna komunikacja w języku obcym w sytuacjach formalnych i nieformalnych w biznesie, to z pewnością atut wielu pracowników, nie tylko w kontaktach w kraju, ale przede wszystkim za granicą. Profesjonalne podejście i nowoczesne metody nauki w Smart Talk pozwalają na efektywną i jednocześnie przyjemną naukę. Prowadzący starają się bowiem zaciekawić uczestników poprzez różnorodne materiały i ćwiczenia z zakresu np. słownictwa, gramatyki czy konkretnych zagadnień branżowych.

Angielski dla firm Kraków. Nasze kursy

Kursy dla grup

Dla osób, które wolą przyswajać wiedzę w towarzystwie innych, zapewniamy kursy dla grup. Jako, iż angielski dla firm w Krakowie wymaga dużego skupienia i zaangażowania, nasze zajęcia prowadzimy w zespołach maksymalnie 6-osobowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu lektorzy są w stanie poświęcić wystarczającą ilość uwagi każdemu z uczestników, aby ci nauczyli się jak najwięcej.

Kursy indywidualne

Dla zainteresowanych istnieje również możliwość przeprowadzenia kursów indywidualnych, z uwzględnieniem poziomu zaawansowania i efektów, jakie dana osoba chciałaby osiągnąć. Takie informacje pozwalają nam na dopasowanie materiałów i przygotowanie odpowiedniego planu zajęć, który pozwoli na wypracowanie oczekiwanych rezultatów.

Angielski dla firm Kraków. Czym się różnimy?

 • Wyróżniamy się pozytywnym nastawieniem Pozytywne podejście do pracy naszego zespołu sprzyja przyswajaniu wiedzy teoretycznej oraz praktycznej. Nastawienie wpływa również na zapewnienie przyjemnej atmosfery w trakcie kursu, gwarantującej swobodę wypowiedzi i dopasowane metody nauki.
 • Angażujemy się w naukę Wykorzystujemy nowoczesne metody nauczania, aby zwiększyć efektywność procesu edukacji. Jest to istotne, zwłaszcza w kwestii rozwijania kompetencji językowych, ponieważ pozwala to na zwiększenie pewności siebie w środowisku pracy, w którym często posługiwanie się językiem angielskim jest niezbędne.
 • Oferujemy zajęcia dopasowane do każdego W zależności od potrzeb oferujemy angielski dla firm w Krakowie, zarówno w przystosowanych salach lekcyjnych, jak i poprzez profesjonalne zajęcia w trybie online. Dzięki temu zapewniamy komfort uczestnikom, którzy mogą wybrać formę nauki idealną dla siebie.

Angielski dla firm - metody nauki

 • Metoda komunikatywna
  Jako lektorzy w Smart Talk wspieramy kursantów w posługiwaniu się językiem angielskim, aby ułatwić im płynną komunikację w środowisku zawodowym. Naszym priorytetem jest doskonalenie mówienia, słuchania ze zrozumieniem, czytania i pisania, co sprawia, że uczestnicy zajęć zyskują nie tylko pewność siebie, ale także praktyczne umiejętności niezbędne w codziennej pracy.
 • Metoda podręcznikowa
  Dla osób przykładających dużą wagę do zdobywania certyfikatów i skutecznego przygotowania się do egzaminów z języka angielskiego proponujemy sprawdzoną, klasyczną metodę podręcznikową. Zajęcia opierają się wówczas na systematycznym poznawaniu słownictwa wraz z analizą konstrukcji gramatycznych, włączając w to regularne powtarzanie materiału, aby jak najlepiej go utrwalić.
 • Konwersacje
  Swobodna komunikacja w języku obcym przekłada się na sukces biznesowy, dlatego też zajęcia obejmujące angielski dla firm z Krakowa, koncentrują się na rozwijaniu umiejętności konwersacyjnych. Tematy spotkań dostosowane są do zainteresowań uczestników, co sprawia, że doskonalą oni znajomość języka, ale również poszerzają swoją wiedzę, przydatną w wybranym zawodzie.
 • Analiza mediów i prasy
  Artykuły publicystyczne, krótkie filmy czy nawet znane piosenki to dla nas świetna inspiracja, ponieważ za pośrednictwem takich różnorodnych publikacji, kursanci mają szansę zobaczyć język angielski w użyciu, poznając rozmaite konteksty, gramatykę lub słownictwo, bez potrzeby korzystania z nieaktualnych podręczników, które często nie uwzględniają mowy potocznej.
 • Gry edukacyjne
  Aby zwiększyć efektywność kursów angielskiego, jakie proponujemy w Smart Talk, na zajęciach w ramach przełamywania barier w zakresie wypowiadania się w języku obcym, wykorzystujemy gry edukacyjne, takie jak Scrabble lub kalambury. Angażują one uczestników do zabawy, jednocześnie poszerzając ich wiedzę, co niezależnie od wieku, okazuje się jednym z najskuteczniejszych sposobów na naukę.
 • Biblioteka Smarttalk
  Zawartość naszej biblioteki została starannie skomponowana pod kątem wartości dydaktycznych oraz biznesowych, dlatego można w niej znaleźć zarówno klasyczne powieści, jak i współczesne bestsellery. Korzystając z ogólnodostępnych zasobów, osoby interesujące się literaturą, naturalnie rozwijają swoje słownictwo, co dodatkowo przekłada się na lepsze rozumienie przez nich języka angielskiego.

English Placement Test - Weryfikacja umiejętności pracowników

Przed przystąpieniem do kursu obejmującego angielski dla firm w Krakowie, zachęcamy do wykonania specjalnego testu, dostępnego w dedykowanej zakładce na naszej stronie internetowej. Jest to wygodny i szybki sposób, aby kompleksowo ocenić swoje kompetencje językowe, ponieważ English Placement Test zawiera zarówno pytania z zakresu słownictwa, jak i gramatyki, dlatego znacznie ułatwia określenie ogólnego poziomu wiedzy.

Zajęcia przystosowane do potrzeb firmy

Podstawowy

Średnio-Zaawansowany

Zaawansowany

Kompleksowe podejście do nauczania innych, z jakiego korzystamy podczas prowadzenia kursów w Smart Talk, umożliwia dostosowanie programu edukacyjnego do potrzeb grupy lub jednostki, dzięki czemu realizowane spotkania są zorientowane na konkretne zagadnienia językowe lub biznesowe. Kursanci uczą się więc dokładnie tego, co okazuje się najbardziej przydatne, finalnie osiągając świetne rezultaty, satysfakcję i rozwijając swoje praktyczne kompetencje językowe w zakresie wypowiadania się, czytania czy też słuchania.

Kontakt
Smart Talk

Ta strona internetowa używa ciasteczek (cookies). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików.

 

Zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Smart Talk Katarzyna Kwapisz w celach marketingowych. Wiem, że w każdej chwili będę mógł odwołać zgodę.