Angielski dla firm Kraków - Smart Talk
 

Angielski dla firm Kraków

Swobodna komunikacja w języku obcym w sytuacjach formalnych i nieformalnych w biznesie, to z pewnością atut wielu pracowników, nie tylko w kontaktach w kraju, ale przede wszystkim za granicą. Profesjonalne podejście i nowoczesne metody nauki w Smart Talk pozwalają na efektywną i jednocześnie przyjemną naukę. Prowadzący starają się bowiem zaciekawić uczestników poprzez różnorodne materiały i ćwiczenia z zakresu np. słownictwa, gramatyki czy konkretnych zagadnień branżowych.

Angielski dla firm Kraków. Nasze kursy

Kursy dla grup

Dla osób, które wolą przyswajać wiedzę w towarzystwie innych, zapewniamy kursy dla grup. Jako, iż angielski dla firm w Krakowie wymaga dużego skupienia i zaangażowania, nasze zajęcia prowadzimy w zespołach maksymalnie 6-osobowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu lektorzy są w stanie poświęcić wystarczającą ilość uwagi każdemu z uczestników, aby ci nauczyli się jak najwięcej.

Kursy indywidualne

Dla zainteresowanych istnieje również możliwość przeprowadzenia kursów indywidualnych, z uwzględnieniem poziomu zaawansowania i efektów, jakie dana osoba chciałaby osiągnąć. Takie informacje pozwalają nam na dopasowanie materiałów i przygotowanie odpowiedniego planu zajęć, który pozwoli na wypracowanie oczekiwanych rezultatów.

Angielski dla firm Kraków. Czym się różnimy?

  • Wyróżniamy się pozytywnym nastawieniem Pozytywne podejście do pracy naszego zespołu sprzyja przyswajaniu wiedzy teoretycznej oraz praktycznej. Nastawienie wpływa również na zapewnienie przyjemnej atmosfery w trakcie kursu, gwarantującej swobodę wypowiedzi i dopasowane metody nauki.
  • Angażujemy się w naukę Wykorzystujemy nowoczesne metody nauczania, aby zwiększyć efektywność procesu edukacji. Jest to istotne, zwłaszcza w kwestii rozwijania kompetencji językowych, ponieważ pozwala to na zwiększenie pewności siebie w środowisku pracy, w którym często posługiwanie się językiem angielskim jest niezbędne.
  • Oferujemy zajęcia dopasowane do każdego W zależności od potrzeb oferujemy angielski dla firm w Krakowie, zarówno w przystosowanych salach lekcyjnych, jak i poprzez profesjonalne zajęcia w trybie online. Dzięki temu zapewniamy komfort uczestnikom, którzy mogą wybrać formę nauki idealną dla siebie.
Kontakt
Smart Talk

Ta strona internetowa używa ciasteczek (cookies). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików.

 

Zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Smart Talk Katarzyna Kwapisz w celach marketingowych. Wiem, że w każdej chwili będę mógł odwołać zgodę.