Angielski dla firm Katowice - Smart Talk
 

Angielski dla firm Katowice

Swobodne posługiwanie się językami obcymi to współcześnie bardzo ważna i ceniona kompetencja. Angielski dla firmz Katowic organizowany przez Smart Talk to więc świetny wybór, jeśli są Państwo zainteresowani kursami językowymi dopasowanymi do konkretnych potrzeb, zarówno w zakresie gramatyki, słownictwa, jak i wypowiadania się. Dzięki przygotowanym materiałom i wiedzy m.in. prawnej lub księgowej, jaką dysponują nasi lektorzy, gwarantujemy zadowalające efekty.

Angielski dla firm Katowice. Nasza oferta

Kursy grupowe

Prowadzone przez nas zajęcia językowe odbywają się w niewielkich, maksymalnie 6-osobowych grupach, aby lektorzy mogli poświęcić odpowiednią ilość czasu dla każdego z uczestników. Dzięki pracy zespołowej można również nauczyć się lepiej współpracować z innymi i już w trakcie zajęć szlifować swoje kompetencje.

Kursy indywidualne

Nasz zespół oferuje profesjonalne podejście i najwyższą jakość usług, dlatego dla osób, które na co dzień pracują z językiem angielskim i chciałyby lepiej się nim posługiwać, zapewniamy indywidualne kursy. Jest to świetne narzędzie, ponieważ zapewnia szybkie i satysfakcjonujące efekty dla zainteresowanych uczestników.

Angielski dla firm Katowice. Co nas wyróżnia?

  • Jesteśmy pozytywnie nastawieni Warto wybrać angielski dla firm z Katowic, ponieważ dbamy o dobrą atmosferę na co dzień oraz chcemy, aby każdy czuł się swobodnie podczas nauki. Dzięki temu przyswajanie wiedzy przebiega znacznie sprawniej, co również przekłada się na lepsze wykorzystanie zdobytych informacji w praktyce.
  • Posiadamy zaangażowany zespół Wykwalifikowana kadra pracowników, która chętnie dzieli się wiedzą to klucz do sukcesu. Zaangażowanie naszego zespołu przekłada się na tworzenie ciekawych i różnorodnych materiałów oraz pozwala na dopasowane podejście, które odpowiada na potrzeby konkretnych klientów.
  • Dopasowujemy się do potrzeb kursantów Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów i wiedza z wielu dziedzin gwarantują elastyczność i lepsze dopasowanie do potrzeb naszych klientów. Dzięki posiadanym umiejętnościom możemy wspomóc każdą firmę, niezależnie od dziedziny.

Są Państwo zainteresowani? Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt
Smart Talk

Ta strona internetowa używa ciasteczek (cookies). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików.

 

Zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Smart Talk Katarzyna Kwapisz w celach marketingowych. Wiem, że w każdej chwili będę mógł odwołać zgodę.