Język angielski biznesowy Poznań - Smart Talk
 

Angielski biznesowy

Dużym zainteresowaniem cieszą się prowadzone przez nas kursy z dziedzin: prawa i księgowości, obsługi klienta, sprzedaży oraz oczywiście ogólny angielski biznesowy. Każdy kurs w naszej szkole w Poznaniu jest dostosowany do danego poziomu nauki: od podstawowego po zaawansowany. Co ważne, na początku współpracy wszyscy słuchacze rozwiązują "placement test" – określający poziom umiejętności językowych. Na podstawie dokładnie przygotowanych materiałów, kursanci zrozumieją oraz przyswoją odpowiednie słownictwo oraz zwroty potrzebne do bezproblemowego poruszania się i efektywnego komunikowania się w obcojęzycznym świecie biznesu.

Kurs języka angielskiego biznesowego

Istnieje wiele korzyści, jakie daje nam język angielski biznesowy. Kurs tego rodzaju uczy bowiem słów oraz wyrażeń, które są niezwykle pomocne w rozwijaniu swojej kariery. Można dzięki temu np. nawiązywać kontakty z zagranicznymi kontrahentami lub rozszerzać swoją działalność na inne kraje. Stwarza to z pewnością wiele okazji do nawiązywania większej liczby korzystnych transakcji, dlatego często stanowi również ogromny atut kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej. Nasz kurs języka angielskiego biznesowego uczy zarówno komunikacji werbalnej, jak i pisemnej, aby można było bez trudu odnaleźć się w każdej sytuacji.

Szkoła Językowa Smart Talk to:

  • Efektywne i nowoczesne metody nauczania bardzo dobrze dostosowane do specyfiki relacji biznesowych, które przynoszą wymierne i możliwe do zmierzenia efekty
  • Na tyle ciekawe zajęcia, że wzbudzają motywację do poszerzania wiedzy językowej
  • Kursy indywidualne oraz grupowe z dojazdem do firmy, jak i kursy stacjonarne w dobrze wyposażonych salach lekcyjnych
  • Zaangażowani lektorzy, z dużym doświadczeniem i pozytywnym nastawieniem do nauczania
  • O formie i trybie przeprowadzania naszych kursów decyduje zamawiający, jednak służymy pełnym doradztwem w zakresie właściwego doboru szkolenia

Nasza kadra

Nasz personel składa się z pasjonatów o niezwykłej osobowości, których charakteryzuje doświadczenie na stanowisku lektora. Każdy nauczyciel jest odpowiednio wykształcony, dlatego oferujemy Państwu naukę na różnym poziomie zaawansowania w zależności od potrzeb. Kadra Smart Talk posiada wiele lat praktyki, które umożliwiają przygotowanie odpowiedniego programu nauczania z gwarancją, że angielski biznesowy odbywa się w najefektywniejszej formie nauki. Ponadto, każdy z naszych lektorów z Poznania zaraża swoją pasją do nauki języków obcych. Język angielski biznesowy ze Smart Talk Poznań to gwarancja skutecznej nauki i świetnej zabawy.

Niezależnie od tego w jakiej branży specjalizuje się Państwa firma – pomożemy Państwu efektywnie podnieść poziom umiejętności języka obcego. Posiadamy szeroką kadrę lektorów - specjalistów w nauczaniu języka w zakresie między innymi:

  • bankowości
  • sprzedaży
  • obsługi klienta
  • hotelarstwa
  • prawa i księgowości

Poziom zajęć Smarttalk

Podstawowy

Średnio-Zaawansowany

Zaawansowany

Pomogliśmy wielu firmom i dlatego wiemy, że każda dziedzina rządzi się specyficznym słownictwem oraz zwrotami. Jesteśmy przekonani, że będziemy potrafili sprostać potrzebom najbardziej wymagającego słuchacza. Język angielski biznesowy pozwoli Państwu efektywniej rozwijać swoją firmę w Poznaniu przez bezproblemową komunikację z zagranicznymi kontrahentami!

Obszary działania Smarttalk

Katowice

Lektorzy, z którymi współpracujemy mają ogromną wiedzę w różnych dziedzinach, takich jak bankowość, sprzedaż lub obsługa klienta. Efektem tego, angielski dla firm realizowany między innymi w Katowicach, jest prowadzony w taki sposób, aby przyswoić wiedzę dokładnie z tego zakresu, na jakim zależy uczestnikom.

- Czytaj dalej

Łódź

Pozytywne nastawienie, swobodna atmosfera i praca indywidualna lub w małych grupach umożliwia efektywną naukę w stosunkowo krótkim czasie. Dzięki naszej ofercie, jaką jest angielski dla firm w Łodzi, klienci mają możliwość zdobycia dodatkowych kompetencji językowych, przydatnych w życiu zawodowym i prywatnym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zajęć!

- Czytaj dalej

Kraków

W zależności od indywidualnych preferencji kursantów oferujemy angielski dla firm z Krakowa, zarówno jako zajęcia indywidualne, jak i grupowe. Podzielone są one na poziom podstawowy, średnio-zaawansowany oraz zaawansowany, aby uczestnicy nie mieli żadnych problemów z przyswojeniem wiedzy. Nie są to jednak wszystkie zalety naszej oferty, dlatego zachęcamy do zapoznania się z informacjami dołączonymi na poniższej podstronie.

- Czytaj dalej

Warszawa

Największą motywacją do nauki powinna być chęć rozwoju, dlatego tak ważne jest dla nas zaangażowanie lektorów pracujących w Smart Talk. Aby efektywnie przyswoić angielski dla firm z Warszawy, należy połączyć kompetencje ze swobodną atmosferą, co pozwoli przełamać bariery językowe uczestników i sprawi, że znacznie chętniej będą mówić właśnie po angielsku.

- Czytaj dalej

Lublin

Oprócz nauczania, zaangażowania, wspierania i przygotowywania materiałów dydaktycznych służymy także doradztwem w zakresie wyboru właściwego szkolenia, co jest szczególnie przydatne w przypadku kursów grupowych. W ten sposób uczestnicy łatwo przyswoją angielski dla firm, realizowany przez naszą markę Smart Talk także w Lublinie. Zapraszamy zatem do zapoznania się z ofertą tego kursu.

- Czytaj dalej

Poznań

Angielski biznesowy dla firm prowadzony w salach lekcyjnych lub z dojazdem do klienta w Poznaniu to fundament naszej oferty. Zapewniamy kursy indywidualne oraz grupowe, gwarantując rozwinięcie kompetencji komunikacyjnych kursantów, przydatnych podczas rozmów biznesowych. Ponadto, pozytywna atmosfera i zaangażowanie lektorów sprawia, że uczestnicy uczą się chętniej i efektywniej. Dołącz do naszej grupy kursantów już dziś!

- Czytaj dalej

Kontakt
Smart Talk

Ta strona internetowa używa ciasteczek (cookies). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików.

 

Zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Smart Talk Katarzyna Kwapisz w celach marketingowych. Wiem, że w każdej chwili będę mógł odwołać zgodę.