Język angielski biznesowy Poznań - Smart Talk
 

Angielski biznesowy

Dużym zainteresowaniem cieszą się prowadzone przez nas kursy z dziedzin: prawa i księgowości, obsługi klienta, sprzedaży oraz oczywiście ogólny angielski biznesowy. Każdy kurs w naszej szkole w Poznaniu jest dostosowany do danego poziomu nauki: od podstawowego po zaawansowany. Co ważne, na początku współpracy wszyscy słuchacze rozwiązują "placement test" – określający poziom umiejętności językowych. Na podstawie dokładnie przygotowanych materiałów, kursanci zrozumieją oraz przyswoją odpowiednie słownictwo oraz zwroty potrzebne do bezproblemowego poruszania się i efektywnego komunikowania się w obcojęzycznym świecie biznesu.

Kurs języka angielskiego biznesowego

Istnieje wiele korzyści, jakie daje nam język angielski biznesowy. Kurs tego rodzaju uczy bowiem słów oraz wyrażeń, które są niezwykle pomocne w rozwijaniu swojej kariery. Można dzięki temu np. nawiązywać kontakty z zagranicznymi kontrahentami lub rozszerzać swoją działalność na inne kraje. Stwarza to z pewnością wiele okazji do nawiązywania większej liczby korzystnych transakcji, dlatego często stanowi również ogromny atut kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej. Nasz kurs języka angielskiego biznesowego uczy zarówno komunikacji werbalnej, jak i pisemnej, aby można było bez trudu odnaleźć się w każdej sytuacji.

Szkoła Językowa Smart Talk to:

  • Efektywne i nowoczesne metody nauczania bardzo dobrze dostosowane do specyfiki relacji biznesowych, które przynoszą wymierne i możliwe do zmierzenia efekty
  • Na tyle ciekawe zajęcia, że wzbudzają motywację do poszerzania wiedzy językowej
  • Kursy indywidualne oraz grupowe z dojazdem do firmy, jak i kursy stacjonarne w dobrze wyposażonych salach lekcyjnych
  • Zaangażowani lektorzy, z dużym doświadczeniem i pozytywnym nastawieniem do nauczania
  • O formie i trybie przeprowadzania naszych kursów decyduje zamawiający, jednak służymy pełnym doradztwem w zakresie właściwego doboru szkolenia

Nasza kadra

Nasz personel składa się z pasjonatów o niezwykłej osobowości, których charakteryzuje doświadczenie na stanowisku lektora. Każdy nauczyciel jest odpowiednio wykształcony, dlatego oferujemy Państwu naukę na różnym poziomie zaawansowania w zależności od potrzeb. Kadra Smart Talk posiada wiele lat praktyki, które umożliwiają przygotowanie odpowiedniego programu nauczania z gwarancją, że angielski biznesowy odbywa się w najefektywniejszej formie nauki. Ponadto, każdy z naszych lektorów z Poznania zaraża swoją pasją do nauki języków obcych. Język angielski biznesowy ze Smart Talk Poznań to gwarancja skutecznej nauki i świetnej zabawy.

Niezależnie od tego w jakiej branży specjalizuje się Państwa firma – pomożemy Państwu efektywnie podnieść poziom umiejętności języka obcego. Posiadamy szeroką kadrę lektorów - specjalistów w nauczaniu języka w zakresie między innymi:

  • bankowości
  • sprzedaży
  • obsługi klienta
  • hotelarstwa
  • prawa i księgowości

Poziom zajęć Smarttalk

Podstawowy

Średnio-Zaawansowany

Zaawansowany

Pomogliśmy wielu firmom i dlatego wiemy, że każda dziedzina rządzi się specyficznym słownictwem oraz zwrotami. Jesteśmy przekonani, że będziemy potrafili sprostać potrzebom najbardziej wymagającego słuchacza. Język angielski biznesowy pozwoli Państwu efektywniej rozwijać swoją firmę w Poznaniu przez bezproblemową komunikację z zagranicznymi kontrahentami!

Kontakt
Smart Talk

Ta strona internetowa używa ciasteczek (cookies). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików.

 

Zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Smart Talk Katarzyna Kwapisz w celach marketingowych. Wiem, że w każdej chwili będę mógł odwołać zgodę.