Angielski dla firm - kursy grupowe - Wrocław, Poznań, Warszawa, Kraków, Katowice, Łódź i Lublin - Smart Talk
 

Angielski dla firm - kursy grupowe

Język angielski biznesowy przydaje się podczas wielu różnych sytuacji, między innymi na spotkaniach z zagranicznymi kontrahentami czy też w komunikacji ze współpracownikami oraz z klientami. Podstawowe słownictwo może być niewystarczające, dlatego warto skorzystać z kursów językowych dla firm w Poznaniu i Wrocławiu, które oferuje Smar Talk. Prowadzone przez naszą szkołę językową zajęcia są bardzo dobrym wyborem zarówno dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z językiem angielskim, jak i tych bardziej doświadczonych. Nasi lektorzy znają słownictwo między innymi z zakresu księgowości, prawa, sprzedaży oraz obsługi klienta.

Kursy językowe we Wrocławiu, Poznaniu i innych lokalizacjach

Nasza szkoła językowa mieści się w dwóch miastach - we Wrocławiu oraz w Poznaniu. To tam odbywają się zajęcia stacjonarne dla grup i indywidualne. W przypadku, gdy osoba nie ma możliwości uczestnictwa w zajęciach w siedzibie oferujemy dojazd do klienta do domu lub firmy, bądź lekcje online. Zajęcia zdalne to bardzo korzystna opcja dla tych, którzy często się przemieszczają lub przebywają za granicą.

Charakterystyka szkoły Smarttalk

Nasze kursy językowe dla firm w Poznaniu i Wrocławiu skupiają się na efektywnym rozwijaniu umiejętności angielskiego naszych klientów. Chcemy, by nasi uczestnicy mieli dostęp do ciekawych materiałów, które umożliwiają szybkie dostrzeżenie efektów, zarówno w zakresie słownictwa, wypowiadania się, jak i gramatyki. Korzystamy z nowoczesnych metod nauki i dostosowujemy się do potrzeb kursantów. Nasi lektorzy gwarantują swoje wsparcie i motywację w całym przedsięwzięciu.

Dlaczego warto wybrać angielski dla firm?

Przygotowanie do egzaminów

W ofercie naszej szkoły mogą Państwo znaleźć ofertę przygotowania do egzaminów. Pracujemy z osobami o różnym zaawansowaniu, którym zależy na jak najlepszym wyniku i uzyskaniu upragnionego certyfikatu.

Zaangażowany zespół lektorów

Nasza kadra to wykwalifikowane osoby, które z pasją podchodzą do przekazywania swojej wiedzy. Zależy nam na tym, by uczestnicy odnaleźli radość w uczeniu się angielskiego biznesowego. Przygotowujemy różnorodne i ciekawe materiały ze specjalistycznym słownictwem, które w dużym stopniu ułatwiają przyswajanie go.

Nowoczesne metody nauki

W naszej szkole językowej angielski dla firm nie jest przedstawiany w sposób, który wymaga godzinnego wykuwania. Dbamy o to, by przyswajanie nowych słów, zasad gramatycznych oraz ćwiczenie wypowiedzi było swobodne i zawierało elementy praktyczne, które znajdują zastosowanie w codziennych sytuacjach biznesowych.

Jakie korzyści płyną z grupowych kursów angielskiego od Smarttalk

 • swobodna komunikacja w języku obcym w sytuacjach formalnych i nieformalnych
 • większa pewność siebie w środowisku pracy - angielski biznesowy przestanie być trudny
 • podniesienie świadomości różnic kulturowych i językowych
 • samodzielność w pracy oraz późniejszym zdobywaniu wiedzy
 • motywacja do kontaktów międzynarodowych
 • lepsze umiejętności językowe które przekładają się na wzrost ilości kontrahentów nie tylko w Poznaniu ale także za granicą

Najczęściej zadawane pytania

 1. W jakiej formie prowadzony jest angielski dla firm?

  Oferujemy kursy językowe dla firm stacjonarne, które odbywają się w naszej siedzibie we Wrocławiu oraz w Poznaniu. Ponadto, dojeżdżamy kursanta, np. do domu lub firmy, a do tego prowadzimy nauczenie online.
 2. Ile czasu zajmuje przygotowanie kursu pod daną grupę?

  14 dni to czas liczony od podpisania umowy, który pozwala nam na przygotowanie kursu. W tym okresie nasi lektorzy dopasowują odpowiednie materiały oraz przygotowują plan zajęć, który odpowiada potrzebom danej grupy.
 3. Jak długo zajmuje ukończenie organizowanego kursu?

  Długość kursu zależna jest od danej grupy oraz uczestnika. To, na jakim poziomie zaawansowania jest oraz jakie efekty chce osiągnąć pomaga ustalić oraz ile czasu potrzeba, by wypracować oczekiwane rezultaty.
 4. Ile osób może brać udział w jednym kursie podczas zajęć grupowych?

  Nasze kursy organizowane są w maksymalnie 6-osobowych grupach. Angielski dla firm jest dość wymagający, dlatego stawiamy na mniejszą liczbę uczestników, dzięki czemu lektorzy mogą poświęcić im wszystkim potrzebną ilość czasu.
 5. W jakich godzinach odbywają się kursy angielskiego dla firm?
  Godziny zajęć ustalane są indywidualnie z klientem. To uczestnicy kursu decydują w jakich porach dnia najbardziej odpowiadają im lekcje. Może to być zarówno wcześnie rano, jak i późno wieczorem.
 6. W jaki sposób należy opłacić kurs?
  Płatność za zajęcia odbywa się na podstawie faktury i obejmuje tylko te lekcje, które się odbyły. Jest to korzystne dla klienta rozwiązanie, w przeciwieństwie do zasad innych szkół, gdzie często płaci się z góry.
 7. Gdzie odbywają się kursy we Wrocławiu i Poznaniu?
  Nasz angielski dla firm w Poznaniu i we Wrocławiu może odbywać się w siedzibach szkoły, które mieszczą się w centrum miasta. Istnieje również możliwość dojazdu do Państwa firmy i przeprowadzania zajęć w tym miejscu.
Kontakt
Smart Talk

Ta strona internetowa używa ciasteczek (cookies). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików.

 

Zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Smart Talk Katarzyna Kwapisz w celach marketingowych. Wiem, że w każdej chwili będę mógł odwołać zgodę.