Angielski dla firm Warszawa - Smart Talk
 

Angielski dla firm Warszawa

Sprawne posługiwanie się językiem angielskim, szczególnie w środowisku biznesowym staje się jedną z najbardziej przydatnych i pożądanych kompetencji, gdy mowa o rozwoju przedsiębiorstwa. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów zapraszamy do zapoznania się z ofertą angielskiego dla firm w Warszawie.

Angielski dla firm Warszawa. Nasza oferta kursów

Nauka grupowa

Oferta nauki angielskiego od Smart Talk Warszawa w formie grupowej to doskonałe rozwiązanie dla firm, które nie tylko pragną poprawić kompetencje językowe swoich pracowników, ale również relacje między nimi. Kursanci pracują w małych grupach tak, aby zapewnić im komfort wypowiedzi oraz poświęcić odpowiednio dużo uwagi.

Nauka indywidualna

Indywidualny kurs nauki angielskiego pozwala naszym specjalistom efektywnie określić braki językowe klienta. Forma zadań oraz tryb pracy, a także niezbędne słownictwo zostają podporządkowane pod konkretne cele kursanta oraz branżę, w której pracuje.

Angielski dla firm Warszawa. Charakterystyka naszych zajęć

  • Pozytywne nastawienie Nasi nauczyciele to kompetentni i doświadczeni w swoim fachu profesjonaliści, którzy nie tylko mają ogromną wiedzę z zakresu języka angielskiego, ale i efektywnie przekazują ją kursantom.
  • Zaangażowanie specjalistów Nasza szkoła językowa nieustannie się rozwija, wprowadzając nowe metody nauczania i techniki zapamiętywania. Priorytetem jest dla nas przekazanie jak najwięcej niezbędnej do wdrożenia nauki praktyki oraz przełamanie językowych barier kursantów.
  • Pomoc dla każdego W zależności od celów i wymogów naszych klientów firma dostosowuje odpowiedni moduł nauczania. Nasi specjaliści nauczą kursantów formalnego słownictwa i zwrotów z zakresu biznesu, prawa, obsługi klienta czy księgowości.
Kontakt
Smart Talk

Ta strona internetowa używa ciasteczek (cookies). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików.

 

Zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Smart Talk Katarzyna Kwapisz w celach marketingowych. Wiem, że w każdej chwili będę mógł odwołać zgodę.