Angielski dla firm Warszawa - Smart Talk
 

Angielski dla firm Warszawa

Sprawne posługiwanie się językiem angielskim, szczególnie w środowisku biznesowym staje się jedną z najbardziej przydatnych i pożądanych kompetencji, gdy mowa o rozwoju przedsiębiorstwa. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów zapraszamy do zapoznania się z ofertą angielskiego dla firm w Warszawie.

Angielski dla firm Warszawa. Nasza oferta kursów

Nauka grupowa

Oferta nauki angielskiego od Smart Talk Warszawa w formie grupowej to doskonałe rozwiązanie dla firm, które nie tylko pragną poprawić kompetencje językowe swoich pracowników, ale również relacje między nimi. Kursanci pracują w małych grupach tak, aby zapewnić im komfort wypowiedzi oraz poświęcić odpowiednio dużo uwagi.

Nauka indywidualna

Indywidualny kurs nauki angielskiego pozwala naszym specjalistom efektywnie określić braki językowe klienta. Forma zadań oraz tryb pracy, a także niezbędne słownictwo zostają podporządkowane pod konkretne cele kursanta oraz branżę, w której pracuje.

Angielski dla firm Warszawa. Charakterystyka naszych zajęć

 • Pozytywne nastawienie Nasi nauczyciele to kompetentni i doświadczeni w swoim fachu profesjonaliści, którzy nie tylko mają ogromną wiedzę z zakresu języka angielskiego, ale i efektywnie przekazują ją kursantom.
 • Zaangażowanie specjalistów Nasza szkoła językowa nieustannie się rozwija, wprowadzając nowe metody nauczania i techniki zapamiętywania. Priorytetem jest dla nas przekazanie jak najwięcej niezbędnej do wdrożenia nauki praktyki oraz przełamanie językowych barier kursantów.
 • Pomoc dla każdego W zależności od celów i wymogów naszych klientów firma dostosowuje odpowiedni moduł nauczania. Nasi specjaliści nauczą kursantów formalnego słownictwa i zwrotów z zakresu biznesu, prawa, obsługi klienta czy księgowości.

Metody nauki podczas zajęć angielskiego

 • Metoda komunikatywna
  Realizując w Smart Talk takie usługi jak angielski dla firm z Warszawy, korzystamy z wielu technik przekazywania wiedzy, w tym z tzw. metody komunikatywnej, obejmującej praktyczne zastosowanie języka w codziennych sytuacjach. Uczestnicy zajęć uczą się wówczas posługiwać pełnymi zdaniami, komunikując się z innymi, rozwijając umiejętności mówienia, słuchania ze zrozumieniem, czytania i pisania.
 • Metoda podręcznikowa
  Osoby przygotowujące się do certyfikacji często preferują metodę podręcznikową. Skupia się ona na systematycznym poznawaniu słownictwa i jego analizie pod względem gramatycznym, uzupełniając zdobytą wiedzę, regularnym powtarzaniem materiału, również w formie testów. Tym samym kursanci znacznie lepiej przygotowują się do różnych wyzwań w środowisku biznesowym, które na nich czekają.
 • Prowadzenie konwersacji
  W Smart Talk rozumiemy, że swobodna komunikacja w języku obcym to ważna część pracy w biznesie, dlatego oferując angielski dla firm między innymi z Warszawy, kładziemy nacisk na rozwijanie umiejętności słuchania oraz mówienia. Tym samym osoby zainteresowane tego typu zajęciami, w stosunkowo krótkim czasie, zyskują pewność siebie w wyrażaniu myśli i idei w języku angielskim.
 • Analiza mediów
  Zamiast tradycyjnego podręcznika, lektorzy w Smart Talk, często korzystają z zagranicznych artykułów prasowych, filmów i piosenek, aby pomóc chętnym znacznie rozwinąć swoje kompetencje językowe, ponieważ dzięki temu można lepiej poznać mowę potoczną, w tym stosowane na co dzień idiomy. Jest to zatem bardzo interesująca i przy tym praktyczna metoda, którą warto wziąć pod uwagę.
 • Przedmioty codziennego użytku
  W kontekście nauki angielskiego w naszej nowoczesnej szkole językowej stawiamy przede wszystkim na innowacje, wykorzystując w celach edukacyjnych przedmioty codziennego użytku. Tym samym uczestnicy kursów łatwiej przyswajają nowe słownictwo, skuteczniej je zapamiętując. Wówczas nauka języka obcego przebiega znacznie sprawniej i jednocześnie okazuje się o wiele ciekawsza.
 • Gry edukacyjne
  Aby w stosunkowo krótkim czasie, swobodnie porozumiewać się w języku obcym, warto do nauki wykorzystywać gry planszowe, które z jednej strony mogą być traktowane jedynie jako narzędzie do zdrowej rywalizacji, choć z drugiej strony, tego typu aktywność pozwala również trenować posługiwanie się angielskim w różnych sytuacjach, korzystając z poznanego wcześniej słownictwa oraz formuł gramatycznych.
 • Literatura
  Za sprawą obszernej biblioteki, gwarantujemy kursantom dostęp do literatury obcojęzycznej, aby wielbiciele książek mogli wypożyczyć konkretne pozycje i zapoznać się z nimi w oryginale, poszerzając zasób swojego słownictwa, co w przyszłości z pewnością przełoży się na osiągnięcie większej swobody w komunikacji z innymi, szczególnie że czytanie rozwija także w wielu różnych obszarach.

Weryfikacja umiejętności - English Placement Test

English Placement Test dostępny do wypełnienia na naszej stronie internetowej to kluczowy element spersonalizowanej, a więc efektywnej nauki języka angielskiego. Dzięki temu narzędziu jesteśmy w stanie precyzyjnie określić poziom znajomości języka dla każdej osoby zdecydowanej wziąć udział w kursie. Test obejmuje różnorodne zagadnienia, w tym zarówno gramatykę, słownictwo, jak i komunikację werbalną, co ułatwia dopasowanie programu do dotychczasowej wiedzy kursantów.

Poziom zajęć dostosowany do kursantów

Podstawowy

Średnio-Zaawansowany

Zaawansowany

Smart Talk, jako nowoczesna szkoła językowa, oferuje trzy główne poziomy zajęć, dostosowane do umiejętności kursantów. Poziom podstawowy obejmuje poznanie słownictwa i prostych struktur gramatycznych. Kursantom średnio-zaawansowanym proponujemy poszerzanie dotychczasowych kompetencji językowych. Z kolei osoby zaawansowane mają okazję doskonalić swoje umiejętności, skupiając się na detalach np. gramatycznych, aby jeszcze lepiej porozumiewać się po angielsku. Takie elastyczne podejście do nauczania sprawia więc, że każdy znajdzie w Smart Talk odpowiednią ścieżkę edukacyjną dla siebie.

Kontakt
Smart Talk

Ta strona internetowa używa ciasteczek (cookies). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików.

 

Zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Smart Talk Katarzyna Kwapisz w celach marketingowych. Wiem, że w każdej chwili będę mógł odwołać zgodę.