Angielski dla firm Łódź - Smart Talk
 

Angielski dla firm Łódź

Nasza firma oferuje szereg kursów językowych, w tym angielski dla firm w Łodzi, Poznaniu czy Wrocławiu. Rozwój przedsiębiorstwa wiąże się z nowymi wyzwaniami- również językowymi. Znajomość języka angielskiego poszerzonego o słownictwo z zakresu biznesu zapewni Państwa firmie nowe perspektywy rozwoju, ale i indywidualną satysfakcję osób biorących udział. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na zorganizowane stacjonarnie zajęcia lub klasy w formie online.

Angielski dla firm Łódź. Nasza oferta kursów

Angielski w formie grupowej

Forma nauki grupowej oferowana przez naszą firmę to budowanie nie tylko kompetencji językowych, ale i integracja między pracownikami. Kursanci pracują w małych grupach, tak, aby każdy miał możliwość swobodnej wypowiedzi i aktywizacji na zajęciach.

Indywidualna nauka angielskiego

Indywidualna forma nauki pozwala sprawniej skonkretyzować potrzeby klienta. Moduł nauczania jest ściśle dopasowany do umiejętności kursanta, a nasi specjaliści zwracają szczególną uwagę na najistotniejsze w danej branży kwestie. Dostosowywane indywidualnie jest więc nie tylko słownictwo, ale i sama tematyka oraz sposób prowadzenia zajęć.

Angielski dla firm Łódź. Co nas charakteryzuje?

  • Pozytywne nastawienie do nauki Nasz zespól tworzą zaangażowani specjaliści w dziedzinie języka angielskiego, którzy chętnie pracują i rozmawiają z kursantami. Wyzwania nie stanowi forma nauczania, ani żaden- nawet najbardziej oporny kursant.
  • Zaangażowanie zespołu Smart Talk Nauczyciele prowadzący angielski dla firm w Łodzi to prawdziwi pasjonaci języka, którzy nieustannie poszerzają swoje kompetencje i uwielbiają pracę z ludźmi. Priorytetem jest dla nas odpowiednie podejście do klienta i jego umiejętności, a także dostosowanie zadań do konkretnych potrzeb.
  • Pomoc dla każdego kursanta Nasi klienci mogą liczyć na indywidualne podejście i pomoc w każdej kwestii. Specjaliści od Smart Talk są w gotowości, aby sprostać oczekiwaniom wobec kursu oraz dążą do rozwiązania wszelkich wątpliwości kursantów.
Kontakt
Smart Talk

Ta strona internetowa używa ciasteczek (cookies). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików.

 

Zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Smart Talk Katarzyna Kwapisz w celach marketingowych. Wiem, że w każdej chwili będę mógł odwołać zgodę.