Angielski dla firm Wrocław, Poznań, Warszawa - Smart Talk
 

Angielski dla firm

Niezależnie od tego na jakim poziomie są Państwa umiejętności, zorganizujemy odpowiednio dostosowane kursy językowe dla firm tak, by dopasować się do Państwa potrzeb. Nasi specjaliści posiadają wiedzę m.in. z zakresu sprzedaży, prawa, księgowości czy obsługi klienta.

Angielski dla firm - Wrocław, Poznań i inne miasta

Wiemy, że w wielu firmach pracownicy mierzą się z różnymi sytuacjami wymagającymi urozmaiconych kompetencji językowych. Praca w międzynarodowej firmie to nie tylko spotkania i prezentacje – to także tzw. small talk, będące wstępem do negocjacji. Chcemy, by każdy nasz słuchacz bez niepotrzebnego stresu i problemu poradził sobie z tego typu wyzwaniami. Dzięki odpowiednio przygotowanym materiałom oraz doświadczeniu i wiedzy naszych lektorów jesteśmy przekonani, że słuchacze uczęszczający na nasze kursy poradzą sobie w każdej sytuacji wymagającej użycia języka obcego.

Dlaczego angielski dla firm od Smarttalk?

Nowoczesne metody nauki

Kursy językowe dla firm oferowane przez Smart Talk Poznań to gwarancja najnowocześniejszych metod nauki. Nasza szkoła językowa wykorzystuje zaawansowane techniki tak, aby nauka języka angielskiego była jak najbardziej efektywna.

Pozytywne nastawienie

Nasz zespół tworzą zaangażowani lektorzy, którzy z przyjemnością uczęszczają na zajęcia ze swoimi uczniami. Z taką kadrą angielski dla firm nawet w formie online (Wrocław, Warszawa lub Kraków) jest czystą przyjemnością.

Zaangażowany zespół

Stawiamy na najlepszych nauczycieli, którzy poza odpowiednimi kwalifikacjami wyróżniają się swoim podejściem do nauczania. Zależy nam na tym, aby każdy lektor traktował swoją pracę jako pasję i uwielbiał kontakt z ludźmi.

Korzyści wynoszone z naszych kursów

 • swobodna komunikacja w języku obcym w sytuacjach formalnych i nieformalnych
 • większa pewność siebie w środowisku pracy - angielski biznesowy przestanie być trudny
 • podniesienie świadomości różnic kulturowych i językowych
 • samodzielność w pracy oraz późniejszym zdobywaniu wiedzy
 • motywacja do kontaktów międzynarodowych
 • lepsze umiejętności językowe które przekładają się na wzrost ilości kontrahentów nie tylko w Poznaniu ale także za granicą

Kursy Smarttalk

Indywidualne kursy firmowe

Indywidualne kursy językowe dla firm to świetny wybór dla każdego pracownika, dla którego język angielski to jedno z podstawowych narzędzi komunikacji. Sprawdzają się one zarówno w małych jak i dużych firmach, gdzie podczas współpracy pracodawcy zależy na poziomie języka wśród wszystkich członków zespołu. Nasza oferta pozwala na osiągnięcie szybkich i satysfakcjonujących efektów, gdyż kursy dopasowywane są do potrzeb danej osoby i branży w której pracuje.

Grupowe kursy dla firm

Oferowane przez nas zajęcia grupowe dla firm odbywają się w małych grupach językowych. Stawiamy nacisk na to, aby każdy z naszych kursantów miał szansę na wypowiedzi, niezależnie od zaangażowania innych osób. Nasz angielski dla firm oraz kursy językowe mogą zostać przeprowadzone na terenie Poznania, Wrocławia lub pobliskich okolic. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu, dlatego mogą Państwo spodziewać się efektywnych oraz przyjaznych dla uczniów zajęć z naszą firmą.

Najczęściej zadawane pytania

 1. W jakiej formie prowadzony jest angielski dla firm?

  Nasze zajęcia z angielskiego dla firm w Poznaniu i Wrocławiu prowadzimy w dobrze wyposażonych salach lekcyjnych w centrum miasta, w siedzibie Państwa firmy lub w formie online poprzez profesjonalne narzędzia do prowadzenia kursów online.

 2. Ile czasu zajmuje przygotowanie kursu?

  Od momentu podpisania umowy do rozpoczęcia kursu potrzebujemy 14 dni na jego przygotowanie. We Wrocławiu i Poznaniu zatrudniamy kilkudziesięciu lektorów którzy specjalizują się w kursach angielskiego dla firm dlatego jesteśmy pewni, że kurs zacznie się szybko a godziny i dni jego prowadzenia dostosujemy do Państwa potrzeb.

 3. Jak długo zajmuje ukończenie kursu organizowanego przez Smart Talk?

  Czas trwania kursu prowadzonego przez Smart Talk na terenie Poznania oraz Wrocławia zależy od tego jakie kursant chce osiągnąć efekty. Im dłużej trwa kurs oraz im większa częstotliwość zajęć tym lepsze będą umiejętności językowe ucznia.

 4. Ile osób może brać udział w jednym kursie?

  Prowadzimy zarówno zajęcia indywidualne jak i grupowe w grupach maksymalnie 6 osobowych.

 5. W jakich godzinach odbywają się kursy angielskiego dla firm?

  Kursy angielskiego dla firm we Wrocławiu oraz Poznaniu odbywają się w takich godzinach jakie Państwu odpowiadają. Zdarza się, że prowadzimy zajęcia bardzo wcześnie rano lub późno wieczorem.

 6. W jaki sposób należy opłacić kurs?

  Kurs opłacacie Państwo na podstawie faktury. Zawiera ona tylko te zajęcia które faktycznie się odbyły (często inne szkoły językowe ustalają stałą opłatę miesięczną za kurs i w przypadku odwołania zajęć przez kursanta konieczne jest zapłacenie za nie).

 7. Gdzie odbywa się kurs "angielski dla firm" we Wrocławiu?

  Wszystkie nasze kursy języka angielskiego organizowane dla firm w zależności od indywidualnych preferencji oraz potrzeb mogą odbywać się w salach konferencyjnych w centrum Wrocławia bądź w siedzibie Państwa firmy.

 8. Gdzie odbywa się kurs "angielski dla firm" w Poznaniu?

  Organizowane przez nas kursy języka angielskiego dedykowane różnego rodzaju firmom oraz przedsiębiorstwom odbywać się mogą zarówno w siedzibie Państwa firmy bądź w salkach lekcyjnych znajdujących się w centrum Poznania.

O naszych obszarach działania

Katowice

Angielski dla firm w Katowicach to świetne rozwiązanie, aby zwiększyć kompetencje swoich pracowników w dowolnie wybranym obszarze, np. w konkretnej dziedzinie biznesu lub szlifując umiejętności komunikacyjne, ćwicząc w grupie rozmowy biznesowe i przełamując bariery językowe, do czego serdecznie zachęcamy tak jak do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

- Czytaj dalej

Łódź

Współpraca z wykwalifikowanymi lektorami umożliwia Smart Talk organizowanie kompleksowych kursów, takich jak angielski dla firm w Łodzi, dzięki którym w zależności od preferencji, uczestnicy mogą uczyć się języka obcego indywidualnie lub w niewielkiej grupie. Te i inne udogodnienia w przypadku naszych współprac zostały dokładnie opisane na stronie internetowej.

- Czytaj dalej

Kraków

Jako że od wielu lat zajmujemy się nauczaniem, to doświadczenie pozwala nam tworzyć wyjątkowe oferty, dopasowane do potrzeb klientów. Dzięki kursom od Smart Talk mogą Państwo rozwinąć swoje kompetencje miękkie, realizując angielski dla firm również w Krakowie. Zapraszamy do zdobywania niezbędnej wiedzy, przydatnej w codziennej pracy.

- Czytaj dalej

Warszawa

Organizujemy kursy językowe w wielu miastach w Polsce, w tym także angielski dla firm w Warszawie. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które chciałyby sprawnie posługiwać się językiem obcym na co dzień i w pracy, aby móc komunikować się z ludźmi z całego świata. Nie jest to oczywiście jedyna zaleta naszego kursu, a o cechach charakterystycznych naszych zajęć można przeczytać więcej na dołączonej stronie.

- Czytaj dalej

Lublin

Praca w Smart Talk jest naszą pasją, dlatego kursy takie jak angielski dla firm w Lublinie to efektywna metoda, aby w krótkim czasie przyswoić sporą dawkę wiedzy, niezbędnej w codzienności wielu przedsiębiorstw. Nauka w swobodnej atmosferze to klucz do sukcesu, dlatego wskazane jest zapoznanie się z całą prezentowaną przez nas ofertą.

- Czytaj dalej

Poznań

Pracując w przedsiębiorstwie, szczególnie międzynarodowym, umiejętność sprawnej komunikacji przydaje się niezwykle często, dlatego też angielski biznesowy to kurs realizowany w Poznaniu, którym warto się zainteresować. Uczestnictwo w nim przynosi wiele korzyści, satysfakcji i większej pewności siebie w rozmowach z innymi.

- Czytaj dalej

Kontakt
Smart Talk

Ta strona internetowa używa ciasteczek (cookies). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików.

 

Zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Smart Talk Katarzyna Kwapisz w celach marketingowych. Wiem, że w każdej chwili będę mógł odwołać zgodę.