Oferta - Smart Talk
 

Oferta

Specjalizujemy się w kursach językowych dla biznesu. Angielski dla firm w Poznaniu prowadzimy z dużym zaangażowaniem i dbałością o potrzeby klienta. Zapewniamy elastyczne i indywidualne podejście w w odniesieniu do dni, godzin oraz sposobów przeprowadzania zajęć.

Czytaj więcej..

Oferujemy kursy językowe dla firm z Poznania o różnorodnych specjalizacjach. Nasi lektorzy prowadzili kursy związane z słownictwem branżowym z zakresu wielu dziedzin m.in. bankowości, sprzedaży czy hotelarstwa.

Czytaj więcej..

W Szkole Językowej Smart Talk mogą Państwo kształtować umiejętności językowe bez wychodzenia z domu. Prowadzimy dopasowane do konkretnych potrzeb lekcje przez Skype.

Czytaj więcej..

Jest to idealna propozycja dla osób, które chcą w krótkim czasie przyswoić podstawowe umiejętności językowe. Kurs intensywny może trwać kilka dni lub kilka tygodni.

Czytaj więcej..

Pomagamy naszym kursantom przygotować się do międzynarodowych egzaminów, m.in. do TOEIC, dzięki czemu ich język angielski biznesowy zostaje potwierdzony oficjalnym dokumentem.

Czytaj więcej..

Podejmujemy się dokonywania szczegółowej weryfikacji umiejętności językowych pracowników danej firmy i zalecimy najbardziej adekwatne do ich poziomu kursy.

Czytaj więcej..

Przygotowujemy zajęcia dostosowane do konkretnych zainteresowań, zapotrzebowania oraz poziomu zaawansowania. Dobieramy takie metody, które będą w danym przypadku najskuteczniejsze.

Czytaj więcej..

Jest to nietypowa usługa, polegająca na wynajęciu lektora, który będzie towarzyszył klientowi w codziennych czynnościach, prowadząc z nim konwersację w wybranym języku obcym.

Czytaj więcej..

Propozycją cieszącą się dość dużym zainteresowaniem są kursy telefoniczne. Nasi klienci nie mając możliwości wygospodarowania czasu na zajęcia stacjonarne, często decydują się na konwersacje telefoniczne.

Czytaj więcej..

Zapraszamy Państwa na specjalne zajęcia skupione na kształtowaniu umiejętności ustnego porozumiewania się w języku obcym. Pozwoli to uzyskać więcej pewności siebie np. podczas wyjazdów za granicę.

Czytaj więcej..

Pomagamy naszym klientom przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie z konkretnej branży, tak aby mogli oni wywrzeć pozytywne wrażenie na pracodawcy i zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie.

Czytaj więcej..

To doskonały sposób na to, aby połączyć przyjemne z pożytecznym. W miłej atmosferze łatwiej przyswajamy umiejętności językowe, co pozwala osiągać doskonałe efekty.

Czytaj więcej..

Kurs pozwala przyswoić słownictwo i zwroty przydatne w podróży, pozwalające np. pytać o drogę, dokonywać zakupu w sklepie czy zamawiać jedzenie w restauracji.

Czytaj więcej..

Poza profesjonalną kadrą polskich lektorów, zatrudniamy także native speakerów. Zajęcia z nimi mogą skupiać się na komunikacji werbalnej lub innych sprecyzowanych potrzebach.

Czytaj więcej..

W naszej ofercie zawierają się również usługi z zakresu outsourcingu językowego, w tym m.in. tłumaczenia, przeprowadzanie rekrutacji, obsługa wizyt obcokrajowców i wiele innych.

Czytaj więcej..

Chcąc zrobić dobre wrażenie na pracodawcy, należy zadbać o poprawność językową CV i listu motywacyjnego. Oferujemy Państwu zarówno tłumaczenia, jak i redagowanie tego rodzaju pism.

Czytaj więcej..

Opracowaliśmy specjalny kurs pomagający efektywnie przygotować się do egzaminu FCE i otrzymać certyfikat pozwalający uczyć języka angielskiego w przedszkolu.

Czytaj więcej..

Kompleksowo przygotowujemy maturzystów do egzaminu zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. W przypadku niepowodzenia, zwracamy pełną opłatę za kurs.

Czytaj więcej..

Nasze kursy nie muszą się odbywać w salach lekcyjnych. Lektor może się z Państwem spotykać w bardziej swobodnym miejscu (takim jak park czy kawiarnia) i w miłej atmosferze uczyć języka obcego.

Czytaj więcej..
Kontakt
Smart Talk

Ta strona internetowa używa ciasteczek (cookies). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików.

 

Zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Smart Talk Katarzyna Kwapisz w celach marketingowych. Wiem, że w każdej chwili będę mógł odwołać zgodę.