Angielski dla firm Wrocław i Poznań - Smart Talk
 

Angielski dla firm

Niezależnie od tego na jakim poziomie są Państwa umiejętności, zorganizujemy odpowiednio dostosowane kursy językowe dla firm tak, by dopasować się do Państwa potrzeb. Nasi specjaliści posiadają wiedzę m.in. z zakresu sprzedaży, prawa, księgowości czy obsługi klienta.


Angielski dla firm w Poznaniu

Wiemy, że w wielu firmach pracownicy mierzą się z różnymi sytuacjami wymagającymi urozmaiconych kompetencji językowych. Praca w międzynarodowej firmie to nie tylko spotkania i prezentacje – to także tzw. small talk, będące wstępem do negocjacji. Chcemy, by każdy nasz słuchacz bez niepotrzebnego stresu i problemu poradził sobie z tego typu wyzwaniami. Dzięki odpowiednio przygotowanym materiałom oraz doświadczeniu i wiedzy naszych lektorów jesteśmy przekonani, że słuchacze uczęszczający na nasze kursy poradzą sobie w każdej sytuacji wymagającej użycia języka obcego.

Nasz angielski dla firm oferuje takie korzyści, jak:

  • swobodna komunikacja w języku obcym w sytuacjach formalnych i nieformalnych
  • większa pewność siebie w środowisku pracy - angielski biznesowy przestanie być trudny
  • podniesienie świadomości różnic kulturowych i językowych
  • samodzielność w pracy oraz późniejszym zdobywaniu wiedzy
  • motywacja do kontaktów międzynarodowych
  • lepsze umiejętności językowe które przekładają się na wzrost ilości kontrahentów nie tylko w Poznaniu ale także za granicą
Kontakt
Smart Talk

Ta strona internetowa używa ciasteczek (cookies). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików.

 

Zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Smart Talk Katarzyna Kwapisz w celach marketingowych. Wiem, że w każdej chwili będę mógł odwołać zgodę.