Angielski dla firm Wrocław i Poznań - Smart Talk
 

Angielski dla firm

Niezależnie od tego na jakim poziomie są Państwa umiejętności, zorganizujemy odpowiednio dostosowane kursy językowe dla firm tak, by dopasować się do Państwa potrzeb. Nasi specjaliści posiadają wiedzę m.in. z zakresu sprzedaży, prawa, księgowości czy obsługi klienta.


Angielski dla firm - Wrocław, Poznań i inne miasta

Wiemy, że w wielu firmach pracownicy mierzą się z różnymi sytuacjami wymagającymi urozmaiconych kompetencji językowych. Praca w międzynarodowej firmie to nie tylko spotkania i prezentacje – to także tzw. small talk, będące wstępem do negocjacji. Chcemy, by każdy nasz słuchacz bez niepotrzebnego stresu i problemu poradził sobie z tego typu wyzwaniami. Dzięki odpowiednio przygotowanym materiałom oraz doświadczeniu i wiedzy naszych lektorów jesteśmy przekonani, że słuchacze uczęszczający na nasze kursy poradzą sobie w każdej sytuacji wymagającej użycia języka obcego.

Nasz angielski dla firm oferuje takie korzyści, jak:

 • swobodna komunikacja w języku obcym w sytuacjach formalnych i nieformalnych
 • większa pewność siebie w środowisku pracy - angielski biznesowy przestanie być trudny
 • podniesienie świadomości różnic kulturowych i językowych
 • samodzielność w pracy oraz późniejszym zdobywaniu wiedzy
 • motywacja do kontaktów międzynarodowych
 • lepsze umiejętności językowe które przekładają się na wzrost ilości kontrahentów nie tylko w Poznaniu ale także za granicą

Najczęściej zadawane pytania

 1. W jakiej formie prowadzony jest angielski dla firm?

  Nasze zajęcia z angielskiego dla firm w Poznaniu i Wrocławiu prowadzimy w dobrze wyposażonych salach lekcyjnych w centrum miasta, w siedzibie Państwa firmy lub w formie online poprzez profesjonalne narzędzia do prowadzenia kursów online.

 2. Ile czasu zajmuje przygotowanie kursu?

  Od momentu podpisania umowy do rozpoczęcia kursu potrzebujemy 14 dni na jego przygotowanie. We Wrocławiu i Poznaniu zatrudniamy kilkudziesięciu lektorów którzy specjalizują się w kursach angielskiego dla firm dlatego jesteśmy pewni, że kurs zacznie się szybko a godziny i dni jego prowadzenia dostosujemy do Państwa potrzeb.

 3. Jak długo zajmuje ukończenie kursu organizowanego przez Smart Talk?

  Czas trwania kursu prowadzonego przez Smart Talk na terenie Poznania oraz Wrocławia zależy od tego jakie kursant chce osiągnąć efekty. Im dłużej trwa kurs oraz im większa częstotliwość zajęć tym lepsze będą umiejętności językowe ucznia.

 4. Ile osób może brać udział w jednym kursie?

  Prowadzimy zarówno zajęcia indywidualne jak i grupowe w grupach maksymalnie 6 osobowych.

 5. W jakich godzinach odbywają się kursy angielskiego dla firm?

  Kursy angielskiego dla firm we Wrocławiu oraz Poznaniu odbywają się w takich godzinach jakie Państwu odpowiadają. Zdarza się, że prowadzimy zajęcia bardzo wcześnie rano lub późno wieczorem.

 6. W jaki sposób należy opłacić kurs?

  Kurs opłacacie Państwo na podstawie faktury. Zawiera ona tylko te zajęcia które faktycznie się odbyły (często inne szkoły językowe ustalają stałą opłatę miesięczną za kurs i w przypadku odwołania zajęć przez kursanta konieczne jest zapłacenie za nie).

 7. Gdzie odbywa się kurs "angielski dla firm" we Wrocławiu?

  Wszystkie nasze kursy języka angielskiego organizowane dla firm w zależności od indywidualnych preferencji oraz potrzeb mogą odbywać się w salach konferencyjnych w centrum Wrocławia bądź w siedzibie Państwa firmy.

 8. Gdzie odbywa się kurs "angielski dla firm" w Poznaniu?

  Organizowane przez nas kursy języka angielskiego dedykowane różnego rodzaju firmom oraz przedsiębiorstwom odbywać się mogą zarówno w siedzibie Państwa firmy bądź w salkach lekcyjnych znajdujących się w centrum Poznania.

Kontakt
Smart Talk

Ta strona internetowa używa ciasteczek (cookies). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików.

 

Zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Smart Talk Katarzyna Kwapisz w celach marketingowych. Wiem, że w każdej chwili będę mógł odwołać zgodę.