Kursy przygotowujące do zdania egzaminu FCE dla wychowawców - Smart Talk

Kursy przygotowujące do zdania egzaminu FCE dla wychowawców

Szkoła Językowa Smart Talk proponuje kurs FCE pozwalający na zdanie certyfikatu uprawniającego do nauczania języka angielskiego w przedszkolach. Potwierdzona znajomość języka obcego w stopniu co najmniej podstawowym (FCE) jest najistotniejszym elementem uprawniającym nauczyciela do nauczania języka obcego w przedszkolu. Posiadanie potwierdzonej umiejętności władania językiem obcym bez wątpienia zwiększa szanse na zatrudnienie na w placówkach nauczania przedszkolnego!


W ramach oferty proponujemy gwarancję zdania* oraz 5 godzin zajęć z metodyki nauczania języka angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym (przygotowany we współpracy z Szkołą Językową Poliglotek – Języki Dla Najmłodszych) - ten element jest bardzo istotny ze względu na to, że bez przygotowania metodycznego bardzo trudno jest w odpowiedni sposób przekazywać wiedzę językową dzieciom.


Kurs odbywa się dwa razy w tygodniu w naszej lokalizacji lub w siedzibie przedszkola - po zajęciach przedszkolnych, jeśli Pani Dyrektor wyrazi na to zgodę.

Kontakt
Smart Talk

Ta strona internetowa używa ciasteczek (cookies). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików.

 

Zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Smart Talk Katarzyna Kwapisz w celach marketingowych. Wiem, że w każdej chwili będę mógł odwołać zgodę.