Kurs intensywny - Smart Talk

Kurs intensywny

Oferta intensywny kurs jest skierowana do osób, które w bardzo szybkim czasie chcą przyswoić jak najwięcej a nie dysponują dużą ilością czasu na naukę. Kurs ten może trwać od kilku dni do kilku tygodni. Zajęcia mogą odbywać się nawet 6 godzin dziennie w tych godzinach, które Państwu odpowiadają. Podczas intensywnego kursu lektor może pracować nad ogólnymi umiejętnościami językowymi jak i skupiać się na konkretnych elementach, które Państwo chcieliby udoskonalić.

Proponujemy intensywne kursy również z języka branżowego jako przygotowanie do wystąpienia czy spotkania. Jednym z elementów oferty jest możliwość skorzystania z kursu - rok nauki w 60 dni, który w 60 dni pozwoli ambitnej i zmotywowanej osobie opanować olbrzymią ilość materiału. Kursy mogą odbywać się również w okresie wakacyjnym.

Kontakt
Smart Talk

Ta strona internetowa używa ciasteczek (cookies). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików.

 

Zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Smart Talk Katarzyna Kwapisz w celach marketingowych. Wiem, że w każdej chwili będę mógł odwołać zgodę.