Konwersacje - Smart Talk

Konwersacje

Mówienie oraz rozumienie słowa mówionego jest jednym z najistotniejszych aspektów rozwoju językowego. Podczas tego kursu kładziemy nacisk na swobodę mówienia w języku obcym, poszerzenie słownictwa oraz zwrotów, a także na rozumienie ze słuchu. Podczas zajęć będą Państwo musieli między innymi: poradzić sobie będąc całkiem sami w Nowym Jorku, Madrycie czy Rzymie, nagrać swoją własną audycję radiową, a także zrozumieć co miała na myśli Madonna śpiewając jeden ze swoich największych hitów "Papa Don't Preach ". Konwersacje zazwyczaj kierujemy do osób, które w pewnym stopniu znają już język obcy i chciały by nabrać więcej pewności siebie oraz swobody w codziennej komunikacji w języku obcym.


Dodatkowo:

Kursy językowe skupione na konwersacjach zostają opatrzone ogromną ilością materiałów naukowych. Dostęp do nich uczestnicy uzyskują poprzez platformę e-learningową, którą przygotowaliśmy specjalnie w tym celu. Lektorzy zadbają o to, by kursanci mogli pobierać interesujące artykuły, a także udostępnią pomoce naukowe dla tych, którzy chcieliby poćwiczyć angielski samodzielnie.

Kontakt
Smart Talk

Ta strona internetowa używa ciasteczek (cookies). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików.

 

Zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Smart Talk Katarzyna Kwapisz w celach marketingowych. Wiem, że w każdej chwili będę mógł odwołać zgodę.