Kurs szyty na miarę - Smart Talk

Kurs szyty na miarę

Kurs szyty na miarę to idealne rozwiązanie dla osoby, która chce zajęć dostosowanych nie tylko do swojego poziomu językowego, ale również potrzeb i zainteresowań. Po wstępnym zapoznaniu nasi metodycy układają indywidualny program dla każdego klienta. Może on być oparty na kursie podręcznikowym, metodzie bezpośredniej, konwersacjach, analizie prasy i filmów lub być mieszanką wszystkich metod, które Państwo lubią i które przynoszą najlepsze rezultaty. Tematyka zajęć nie jest z góry ustalona jak w przypadku wielu kursów standardowych, lecz opracowana wspólnie z kursantem. Z każdym znajdziemy wspólny język i nikomu nie pozwolimy się nudzić.


Dodatkowo:

Stworzyliśmy platformę służącą do e-learningu, do której każdy z naszych klientów otrzymuje dostęp w postaci loginu i hasła. Znajdują się na niej zarówno materiały nadprogramowe, które umożliwiają samodzielne szkolenie języka angielskiego, jak i pomoce naukowe, które udostępnia prowadzący zajęcia lektor.

Kontakt
Smart Talk

Ta strona internetowa używa ciasteczek (cookies). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików.

 

Zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Smart Talk Katarzyna Kwapisz w celach marketingowych. Wiem, że w każdej chwili będę mógł odwołać zgodę.