Angielski przez Skype

Dla osób preferujących naukę języka przez Internet oferujemy kursy przez Skype. Dzięki temu można uczyć się siedząc w domowym zaciszu przy użyciu kamery internetowej. Podobnie jak w kursie szytym na miarę zajęcia i tematyka są dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Taki model nauczania pozwala oszczędzić Państwu czas przeznaczany na dojazdy oraz umożliwia przeprowadzenie lekcji w każdym miejscu na ziemi. Angielski przez Skype polecamy osobom, które uczą się jeszcze w szkole gimnazjalnej lub ponadgimnazjalnej jak również osobom, które dużo podróżują, a którym zależy na tym, aby mimo wszystko stale szlifować swoje umiejętności językowe.


E-learning:

Każdy uczestnik kursu otrzymuje hasło oraz login do platformy e-learning. Po zalogowaniu będzie miał dostęp do ciekawych materiałów dodatkowych. Za pośrednictwem platformy kursant będzie mógł również korzystać z materiałów udostępnionych przez lektora specjalnie dobranych do jego poziomu. Dzięki postępowi technologicznemu dostęp do tej funkcji możliwy jest praktycznie z każdego miejsca - wystarczy posiadać dostęp do Internetu. Duża elastyczność takiego rozwiązania sprawia, że nasze kursy językowe dla firm oraz osób prywatnych mogą odbywać się nie tylko w naszej siedzibie w Poznaniu.

Angielski przez Skype, który proponujemy zabieganym kursantom, jest znakomitym sposobem na podniesienie swoich kwalifikacji oraz swobodne posługiwanie się językiem. Nasi lektorzy dbają o to, żeby poziom zajęć był dostosowany do umiejętności oraz wymagań klientów, dlatego każdy kurs jest przygotowywany indywidualnie. Dzięki temu zarówno osoby, które chciałyby lepiej poznać język angielski biznesowy, jak również te, którym zależy na przykład na płynności swoich wypowiedzi będą mogły skorzystać z naszych lekcji w Poznaniu oraz za pośrednictwem Internetu.

 
Kontakt

Szkoła Językowa Smart Talk


Kursy stacjonarne: ul.Warszawska 4a lok.96, Kostrzyn (Poznań)


Email: biuro@smarttalk.pl

Mateusz Melosik - tel. kom 691 407 586

Katarzyna Kwapisz - tel. kom 889 572 009

Smart Talk

Ta strona internetowa używa ciasteczek (cookies). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików.